Obecná diskuse

Diskuse na těchto stránkách slouží jako oficiální kanál pro veřejnou komunikaci s organizátory i ostatními účastníky. Konkrétně tato stránka slouží k obecné diskusi, jednotlivé sady diskutujeme přímo na podstránkách těchto sad. Diskusi pravidelně sledujeme a odpovídáme na dotazy nebo připomínky. Chceš-li nás kontaktovat neveřejně, napiš nám.

RSS: tato diskuse | všechny diskuse | všechny diskuse + aktuality

Chceš-li se účastnit diskuse, musíš se přihlásit. Nemáš-li ještě účet, zaregistruj se.

 • Fotka autora příspěvku

  Stále neopravené výsledky , řešitelka, 5.8.2016 18:22

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy už budou konečně opravené zbývající úlohy? Děkuji :-)

 • Fotka autora příspěvku

  Jarní setkání , řešitelka, 10.4.2016 20:05

  Přátelé - Verčo, Martine, Živo, Petro a orgové - chtěla bych vám všem poděkovat za pěknou neděli, kterou jsme spolu strávili. I když jsem s vama (to je mluva jižní Moravy) nezůstala do konce :( líbil se mi ten den víc než jsem čekala. Doufám, že se nás sejde víc na zářijovém soustředění.

 • Fotka autora příspěvku

  , org, 12.4.2016 11:33

  Ahoj Renco, jsme radi, ze se vikendovka libila, K-SCUK a pristi vikendovky budou jeste lepsi :D Lukas

 • Fotka autora příspěvku

  vysledky , řešitelka, 15.3.2016 14:01

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy budou opraveny předešlé sady?

 • Fotka autora příspěvku

  , org, 5.4.2016 9:53

  Ahoj, moc se omlouváme za skluz s opravováním. Lukáš v současnosti připravuje článek k publikaci a zároveň tento semestr učí nový předmět, s jehož rozjezdem má spoustu práce, a Aničku, Gabču, Áďu a mě čekají zanedlouho státnice, což kromě hory učení znamená i odevzdání závěrečných prací. Víme, že to s opravami není ideální, ale mějte s námi strpení, prosím. Tabulka s průběžnými výsledky se nám už pomalu, ale jistě plní, snad bude kompletní co nevidět. Další sada úkolů už je ale připravená, takže se během čekání na výsledky nudit nebudete :-) . A kdyby to přece jenom hrozilo, přijeďte za námi v neděli na víkendové setkání! http://keks.math.muni.cz/clanek?id=8 Vlastně, přijeďte, i kdybyste se zrovna nenudili - program je pestrý a bude to fakt fajn :-) Pavla Havlíčková

 • Fotka autora příspěvku

  4. sada , řešitelka, 27.2.2016 16:48

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy bude zhruba zveřejněna další sada? děkuji :-)

 • Fotka autora příspěvku

  , org, 2.3.2016 17:04

  Ahoj, právě byla zveřejněna. Bohužel jsme řešili nějaké technické problémy se stránkami, ale už je vše v pořádku.

 • Fotka autora příspěvku

  English bonus , řešitelka, 8.2.2016 17:46

  Dobrý den, mám dotaz ohledně anglického bonusu z 3. sady. Konkrétně u otázky č. 4. V zadání je, že můžeme vidět spektrum 250nm a jak by se změnilo, kdyby to bylo 350nm. Ale v grafu to začíná na hodnotě 400nm. Nejedná se tedy u prvního čísla o omyl nebo je to tak správně a já to jen špatně pochopila? Děkuji :-)

 • Fotka autora příspěvku

  , org, 8.2.2016 23:10

  Ahoj, o omyl určitě nejde. Na obrázku je emisní spektrum chininu při excitaci zářením o vlnové délce 250 nm. Ptám se, jak se spektrum změní, pokud bude použito excitační záření vyšší vlnové délky. Je to naprosto v pořádku. Zaměř se na fyzikální podstatu fluorescence, víc napovědět nemohu. V každém případě se o chybu v zadání nejedná. Lukáš Ch

 • Fotka autora příspěvku

  Oprava , řešitelka, 6.2.2016 12:45

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou opraveny další práce? Děkuji :)

 • Fotka autora příspěvku

  , org, 7.2.2016 21:12

  Ahoj, všechny úkoly prvních dvou sad budou dooporaveny do konce příštího týdne, abyste měli přehled jak si vedete. Lukáš Ch.